Hizmetlerimiz

Güvenlik Danışmanlığı ve Risk Değerlendirmesi

Dekorsan Özel Güvenlik; istenen güvenlik hizmetinin gereği olarak veya talep üzerine kişinin ya da tesisin ne tip tehditlere maruz olacağının tesbiti ve alınacak tedbirlerin ne olacağı konusunda danışmanlık ve risk değerlendirme hizmeti verir.

Site ve Özel Konut Güvenliği

Dekorsan Özel Güvenlik; site yönetici kurullarının, özel konut sahiplerinin güvenlikle ilgili talepleri doğrultusunda site ve konut sahiplerinin huzurlu ve güvenli bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri için gerekli gözetim ve denetim hizmetleri yapar, çevre güvenliğini sağlar.

AVM, Eğitim ve Öğretim Kurumları, Kamu Kurum ve Kuruluşları ,Üretim Tesisleri, Hastane, Otel, Tatil Köyleri, Spor Tesisleri vb. yerlerin Güvenliği

Dekorsan Özel Güvenlik; güvenliğini sağladığı tesislere içerden ve dışardan gelebilecek tehditlere karşı tedbirler alır ve uygular. Tesislere giriş yapan tüm müşteri, ziyaretçi ve çalışan personel güvenlik kontrolünden geçirildikten sonra giriş yapmalarına izin verilir. Kötü niyetli kişilerin sabotaj girişimlerine karşı çevre güvenliğini sağlar. Yangında ilk müdahaleyi yapar ve firmaların güvenlikle ilgili diğer taleplerini karşılar.

Özel Güvenlik Personeli Eğitimi

Dekorsan Özel Güvenlik; 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun ile bu Kanunun uygulamasına dair Yönetmelik esaslarına göre özel güvenlik personeli olmak isteyen herkese, silahlı/silahsız özel güvenlik eğitimleri verir.

Geçici Güvenlik Hizmetleri

Dekorsan Özel Güvenlik; özel toplantı, seminer konser ve spor karşılaşmalarında genel asayiş ve düzenin sağlanması için gerekli ekip ve donanımları oluşturup geçici güvenlik hizmetleri verir.