Güvenlik Sistemleri

Analog ve IP Kamera Sistemleri

Dijital görüntüleme sistemlerinde uygun fiyat ve geniş ürün yelpazemizle hizmetinizdeyiz. Son teknoloji ile üretilmiş, CCTV kamera, AHD (Analog HD ) kamera , HDCVI (full HD) kamera ve ip kamera sistemleri stoklarımızda bulunmaktadır. Alanında uzman teknik ekibimizle sizlere 7×24 destek vermekteyiz.

 İnsanların yaşadığı alanlarda kendini güvende hissetmesi için güvenlik kameraları her ihtiyaca uygun olarak üretiliyor ve kamera sistemleri devreye alınıyor. İster ev güvenlik kameraları olsun ister iş yeri güvenlik kameraları, tasarımından kullanım kolaylığına kadar onlarca modelle kullanıcılara daha güvenli bir yaşam sürmelerinde yardımcı oluyor.

Dekorsan Özel Güvenlik olarak müşterilerimizin güvenliğini en üst düzeyde sağlamak için profesyonel ekibimizle 7/24 çalışıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin ev güvenliği, iş yeri güvenliği, depo güvenliği ya da araçlarında güvenlik kamerası sistemleriyle yerinde projelendirip sizin için en uygun olan güvenlik kamerasının tedarik, montaj ve devreye alma aşamalarını hızlı bir şekilde gerçekleştiriyor ve sizlere en uygun dille sistem hakkında bilgi veriyoruz.

Hemen bizi arayarak ücretsiz keşif olanaklarımızdan yararlanabilirsiniz

Alarm Sistemleri

Evde, iş yerinizde, mekanınızda, dükkanınızda; Alarm Sistemleri can ve mal güvenliğinizi sağlamak için size ekstra koruma sağlar. Alarm güvenlik paneli ile Alarm izleme hizmetini bir arada kullanarak sevdikleriniz ve mülkleriniz için güvenliği sağlamış olursunuz. Hırsızlık, yangın vb. durumlarda yetkililerin hızlı bir şekilde müdahale etmesine olanak sağlamış oluruz.

Dekorsan Özel Güvenlik; Alarm Haber Alma Merkezi Hizmeti veren iş partnerleriyle yaptığı anlaşmalar ve çalışmalar sonucunda, sizi sadece hırsızlardan korumakla kalmayacak, yangın ve acil sağlık sorunları gibi acil müdahale gereken durumlar yaşadığınızda yetkili mercilerin (itfaiye,ambulans vb.) belirtilen yere hızla ulaşmasını ve hızla müdahale etmesine olanak sağlar.

Evinizi, işyerinizi kısacası mekanınızı sadece hırsızlıktan korumayın, aynı zamanda yangından ve su baskınından koruyun…

Yangın İhbar Sistemleri

Günümüzde teknolojinin ilerlemesi her alanı etkiliyor. Artık akıllı ev ya da akıllı ofis dediğimiz sistem, yapılardaki algılama sistemlerine göre çalışıyor. Bu algılamalardan en önemlilerinden biri de yangın algılama sistemleridir.

Dekorsan Özel Güvenlik olarak sizlere teknoloji devlerinin yangın ihbar sistemlerini sunuyoruz. Keşfinden montajına ve devreye alıp teslimine kadar her türlü sorunuzu yanıtlıyor ve hizmet sonrası da alanında uzman personelimizle teknik destek sağlıyoruz.

Yangın ihbar sistemleri; endüstriyel tesisler, sağlık kuruluşları, turistik amaçlı binalar, alışveriş merkezleri ve konutlar gibi en basitten en karmaşığa kadar her büyüklükteki yapılar  için çözümler sunmaktadır.Avrupa standartlarına uygun üretilen  ürünlerimizin tamamı uluslararası onay kuruluşları tarafından sertifikalandırılmıştır.

Ücretsiz keşif için hemen bizi arayabilirsiniz

İnterkom Sistemleri

Görüntülü interkom sistemleri günümüzde bir lüks olmaktan çıkıp oturduğumuz konutun güvenliği açısından bir gereklilik haline gelmiştir.

Görüntülü interkom sistemleri site, bina, daire girişinizle sesli görüntülü konuşma olanağını sunmaktadır. Ayrıca bina çevrenize yerleştirmiş olduğunuz güvenlik kameraları da interkom cihazları üzerinden görüntüleyerek çevre güvenliğinizi, otoparktaki aracınızı veya çocuğunuz oyun parkında neler yaptığını seyredebilirsiniz, dilerseniz apartmanınızda dilediğiniz daireler ile sesli iletişim sağlayabilirsiniz.

Bütün bu olanaklar tamamen dijital bir sistem olan  Audio  interkom sistemleri ile gerçekleşmektedir. Sistemde sadece DT8 kablo kullanılması yeterlidir. Audio   interkom sistemleri ile  Audio   akıllı ev otomasyon sistemleri birbirlerine entegre edilebilir olup evinizi  Audio  akıllı ev otomasyonu tercih ettiğinizde görüntülü interkom ünitesi bir senaryo anahtarı görevine sahip olur ve evinizi bu ünite üzerinden yönetebilirsiniz.

Firmamızı arayıp görüntülü interkom sistemleriyle ilgili daha fazla bilgi alabilir ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretebilirsiniz